HOME RÓLUNK ELECTUDE TANANYAG VERSENYFELHÍVÁS JELENTKEZŐK EREDMÉNYEK NYEREMÉNYEK DÍJKIOSZTÁS KAPCSOLAT

#

Iskola

Város

Helyezések, nyertesek

1

Ady Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Szekszárd

2

Angster József Szakképző Iskolája

Pécs

3

Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Szolnok

4

Bláthy Ottó Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma

Tatabánya

5

Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

6

Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium

Nyíregyháza

7

Bánki Donát Műszaki Szakközépiskolája

Tatabánya

8

Bornemissza Gergely Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium

Eger

9

Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola

Debrecen

10

Cserháti Sándor Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Nagykanizsa

11

Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

12

Csonka János Szakgimnázium és Szakközépiskola

Szeged

13

Damjanich János Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma

Hatvan

14

Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakközépiskola

Budapest

15

Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakiskolája

Kecskemét

16

Hunyadi Mátyás Szakképző és Szakközépiskola

Mosonmagyaróvár

17

Jendrassik-Venesz Szakközépiskola

Veszprém

18

Kalmár Zsigmond Szakgimnázium és Szakközépiskola

Hódmezővásárhely

19

Király Endre Szakgimnázium és Szakközépiskola

Vác

20

Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Kiskunfélegyháza

21

Klapka György Szakgimnázium és Szakközépiskola

Jászberény

22

Kós Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Érd

23

Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnázium

Budapest

24

Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szki

Győr

25

Madách Imre Szakgimnázium Szakközépiskola és Kollégium

Gödöllő

26

Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola

Körmend

27

Savaria Szakképző Iskola

Szombathely

28

Szemere Bertalan Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium

Miskolc

29

Trefort Ágoston Szakgimnázium Szakközépiskola és Kollégium

Békéscsaba

30

Ványai Ambrus Gimnáziuma és Szakközépiskolája

Túrkeve

31

Vári Szabó István Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium

Kiskunhalas

32

Vas- és Villamosipari Szakképző Iskola és Gimnázium

Sopron